Partnerzy Agro Days. Dni Hodowcy 2019

 • Inwest Agro

  Inwest-Agro Sp.z.o.o od początku lat dziewięćdziesiątych wyposaża kurniki w sprzęt belgijskiej firmy Roxell. Dodatkowo proponujemy całą gamę systemów uzupełniających takich jak wentylacja standard, wentylacja PAD Cooling, Ogrzewanie zwykłe, z zamkniętą komorą spalania, promiennikowe nowej generacji, i wiele innych.

  Zobacz więcej...
 • Macrolab

  Rodzinna lecznica i nowoczesne akredytowane laboratorium weterynaryjne. Doświadczenie od 1973 roku. Wysoko wykwalifikowani lekarze. Gwarantujemy rzetelne i na najwyższym poziomie usługi: szeroko rozumianą opiekę nad stadami. Zapraszamy lekarzy i hodowców.

  Zobacz więcej...
 • Avi-Bio

  Avi-Bio to rodzinna firma, w której skład wychodzą dwa zakłady wylęgu drobiu oraz ferma reprodukcyjna. Stawiamy na wysoką jakość produkcji, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do inkubacji.

  Zobacz więcej...
 • ZWD Malec

  Firma specjalizująca się w sprzedaży piskląt jednodniowych brojlerów w oparciu o zintegrowany łańcuch technologiczny poczynając od zbóż będących komponentami mieszanek paszowych, poprzez odchów stad reprodukcyjnych, produkcję jaj wylęgowych na fermach własnych i kontraktacyjnych skończywszy na wylęgarni wyposażonej w maszyny Petersime i Viscon. Pisklęta produkowane przez ZWD Malec opatrzone są certyfikatami jakości zgodnymi z wymaganiami rynków brytyjskich, holenderskich, niemieckiego.

  Zobacz więcej...
 • De Heus

  De Heus to wiodący producent pasz dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych i biznesowych na polskim rynku paszowym.

  Zobacz więcej...
 • Biochem

  Asortyment i usługi: • Probiotyki (mikroorganizmy produkujące enzymy, żywe drożdże) • Enzymy paszowe • Prebiotyki • Organiczne formy mikroelementów • Preparaty wiążące mykotoksyny • Emulgatory • Betaina • MPU, MPU dietetyczne • Preparaty zakwaszające • Serwis techniczny ds. produkcji pasz

  Zobacz więcej...
 • BroMargo

  40 lat doświadczenia w produkcji drobiarskiej Oferta: - jaja wylęgowe wysokiej wartości biologicznej - pisklęta jednodniowe pochodzące z własnego zaplecza reprodukcyjnego - profesjonalne doradztwo zootechniczno-weterynaryjne

  Zobacz więcej...
 • JHJ

  JHJ Sp. z o.o. – polski producent probiotyków, dodatków paszowych, zakwaszaczy, mieszanek pasowych uzupełniających oraz preparatów do suchej dezynfekcji. JHJ produkuje w standardach i posiada certyfikaty: ISO9001, HACCP, GMP oraz GMP+.

  Zobacz więcej...
 • Kartzfehn

  Od 60 lat Kartzfehn oznacza najlepszą jakość i usługi w reprodukcji indyka. Produkujemy około 34 mln jaj lęgowych rocznie, co czyni nas jednym z wiodących dostawców w Europie. Co roku dostarczamy 23 mln piskląt indyczych, z których ponad 7 mln trafia do Polski. Kartzfehn Premium to wysokiej jakości pisklęta, badania, wsparcie i szkolenia klientów.

  Zobacz więcej...
 • DanHatch Poland

  Grupa DanHatch jest europejskim liderem w produkcji jednodniowych piskląt brojlerowskich. DanHatch Poland S.A. jest profesjonalnym partnerem dla indywidualnych producentów oraz zintegrowanych przedsiębiorstw drobiarskich.

  Zobacz więcej...
 • Hopex

  Nasza firma od momentu powstania opiera się na zdobytym, wieloletnim doświadczeniu. Poprzez lata naszej działalności staliśmy się cenioną firmą o solidnej i rzetelnej marce. Oferujemy wysokiej jakości produkty w zakresie wyposażania budynków inwentarskich do hodowli drobiu, które stosowane są przez hodowców na całym świecie. Naszym klientom służymy doradztwem w projektowaniu, modernizacji oraz montażu, jak również świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Zobacz więcej...
 • JOTAFAN

  Produkujemy: - Systemy ważenia drobiu oraz sterowania paszą, wodą i oświetleniem - Regulatory mikroklimatu w pomieszczeniach inwentarskich i przemysłowych, moduły rozszerzeń - Regulatory oświetlenia - Centrale alarmowe z powiadomieniem GSM - Czujniki temperatury, wilgotności i stężenia dwutlenku węgla - Energooszczędne oprawy świetlówkowe (dla standardowych świetlówek rurowych) z regulacją natężenia światła Oferujemy: - Doradztwo, projektowanie i wykonywanie elektronicznych urządzeń i systemów według indywidualnych wymagań Klienta, montaż i uruchamianie systemów ważenia drobiu.

  Zobacz więcej...
 • DAN-KOSS

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Na polskim rynku znajdujemy się od 12 lat. Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą przygotowywaną specjalnie dla każdego klienta indywidualnego oraz firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie i możliwości pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta. Zajmujemy się importem prosiąt duńskich holenderskich, tuczem kontraktowym oraz skupem żywca. jako jedyna firma w Polsce prowadzimy sprzedaż prosiąt z PIGMARKETU. Jest to sklep z prosiętami, z którego każdy hodowca osobiście może wybrać prosięta. to hodowca decyduje o wadze prosiąt, dniu i porze dostawy. warchlaki są posegregowane, nie ma między nimi dużej rozbierzności wagowej. zwierzęta są wypoczęte i pod opieką weterynaryjną. Głównym celem naszej firmy jest oferowanie prosiąt o najwyższym statusie zdrowotnym, oraz bogatej oferty handlowej w przystępnych cenach. Nasza dewiza to solidność i wysoka jakość zleconego zamówienia. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas zleceń, są dla nas najcenniejsze i procentują dalszą współpracą .

  Zobacz więcej...
 • Plukon food group

  Plukon is a leading player in the European poultry meat market. We invest heavily in the development of animal husbandry systems.

  Zobacz więcej...
 • Gremur Agro

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem budynków drobiarskich w systemy: pojenia, karmienia, wentylacji, ogrzewania, schładzania i oświetlenia. Posiadamy własną, samodzielną flotę, dzięki czemu możemy zapewnić klientom terminowy transport zamówienia. Zapewniamy także profesjonalny montaż oraz kompleksowe usługi serwisowe, dysponujemy pełną gamą części zamiennych.

  Zobacz więcej...
 • El-Inwest

  Profesjonalne, kompleksowe wyposażanie obiektów drobiarskich. Wyłączny przedstawiciel firmy Schulz Systemtechnik. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne.

  Zobacz więcej...
 • CID LINES

  CID LINES jest firmą założoną w Belgii w 1988 r. Produkujemy preparaty myjące i dezynfekujące dla rolnictwa, przemysłu spożywczego, gastronomii, rynku instytucjonalnego, transportu, jak również produkty weterynaryjne, które są eksportowane do 82 krajów na 5 kontynentach.

  Zobacz więcej...
 • Fermo

  FERMO istnieje na rynku europejskim od 2002 roku. Głównym obszarem działania firmy jest kompleksowe wyposażenie ferm drobiu oraz sprzedaż wyposażenia zootechnicznego. Wspieramy inwestycję już od etapu projektu aż do momentu oddania budynku. Dokonujemy montażu wszystkich elementów wyposażenia fermy.

  Zobacz więcej...
 • BioPoint

  Pasją BioPoint jest tworzenie i promowanie produktów alternatywnych wobec antybiotyków. Nasze starania na arenie międzynarodowej zostały docenione już w 44 krajach na całym świecie a to dopiero początek naszej przygody. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanym technologiom produkcji w 2017 roku wprowadziliśmy na rynek, unikalną w skali światowej, linię Bezantybiotykowych Rozwiązań BioPoint, które stanowią skuteczną i naturalną odpowiedź na aktualne problemy zdrowotne zwierząt.

  Zobacz więcej...
 • JDA

  JDA Produkcja Działy Specjalne S.C. to jeden z wiodących na polskim rynku producentów piskląt jednodniowych kurzych brojler. Założona w 2007 roku firma od początku wysoko stawiała sobie poprzeczkę, kładąc nacisk na najwyższą jakość oferowanych piskląt, silne zaplecze weterynaryjne oraz w pełni profesjonalną aparaturę. Wieloetapowe przygotowania i intensywna praca nad wdrożeniem najnowszych technologii oraz doborem w pełni wykwalifikowanego personelu w konsekwencji doprowadziły do pierwszego nakładu, który miał miejsce w listopadzie 2009 roku. Od tamtej pory JDA stale dba o konsekwentny progres na każdym etapie pracy – od zadbania o najlepsze warunki inkubacji jaj w aparatach lęgowych i klujnikowych, przez monitorowanie zdrowia piskląt, aż do nadzoru nad transportem. Skrupulatność w pracy oraz nieustanna kontrola produkcji i dystrybucji sprawiły, że JDA szybko zaznaczyło swoją pozycję wśród największych wylęgarni drobiu w Polsce.

  Zobacz więcej...
 • P.H. KONRAD

  PH KONRAD jest liderem branży hodowlanej w Polsce. Naszym klientom oferujemy importowane warchlaki pochodzące z najlepszych hodowli w Danii i Holandii. Hodowcom gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie sprzedaży oraz bezpłatny transport.

  Zobacz więcej...