Partnerzy Agro Days. Dni Hodowcy 2019

 • Inwest Agro

  Inwest-Agro Sp.z.o.o od początku lat dziewięćdziesiątych wyposaża kurniki w sprzęt belgijskiej firmy Roxell. Dodatkowo proponujemy całą gamę systemów uzupełniających takich jak wentylacja standard, wentylacja PAD Cooling, Ogrzewanie zwykłe, z zamkniętą komorą spalania, promiennikowe nowej generacji, i wiele innych.

  Zobacz więcej...
 • Fermo

  FERMO istnieje na rynku europejskim od 2002 roku. Głównym obszarem działania firmy jest kompleksowe wyposażenie ferm drobiu oraz sprzedaż wyposażenia zootechnicznego. Wspieramy inwestycję już od etapu projektu aż do momentu oddania budynku. Dokonujemy montażu wszystkich elementów wyposażenia fermy.

  Zobacz więcej...
 • Hopex

  Nasza firma od momentu powstania opiera się na zdobytym, wieloletnim doświadczeniu. Poprzez lata naszej działalności staliśmy się cenioną firmą o solidnej i rzetelnej marce. Oferujemy wysokiej jakości produkty w zakresie wyposażania budynków inwentarskich do hodowli drobiu, które stosowane są przez hodowców na całym świecie. Naszym klientom służymy doradztwem w projektowaniu, modernizacji oraz montażu, jak również świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Zobacz więcej...
 • BroMargo

  40 lat doświadczenia w produkcji drobiarskiej Oferta: - jaja wylęgowe wysokiej wartości biologicznej - pisklęta jednodniowe pochodzące z własnego zaplecza reprodukcyjnego - profesjonalne doradztwo zootechniczno-weterynaryjne

  Zobacz więcej...
 • Venneker

  Sprzedaż zwierząt rzeźnych i hodowlanych

  Zobacz więcej...
 • P.H. KONRAD

  PH KONRAD jest liderem branży hodowlanej w Polsce. Naszym klientom oferujemy importowane warchlaki pochodzące z najlepszych hodowli w Danii i Holandii. Hodowcom gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie sprzedaży oraz bezpłatny transport.

  Zobacz więcej...
 • CID LINES

  CID LINES jest firmą założoną w Belgii w 1988 r. Produkujemy preparaty myjące i dezynfekujące dla rolnictwa, przemysłu spożywczego, gastronomii, rynku instytucjonalnego, transportu, jak również produkty weterynaryjne, które są eksportowane do 82 krajów na 5 kontynentach.

  Zobacz więcej...
 • Schippers

  Nasze hasło brzmi: „Pasja dla rolnictwa”. Rodzinna firma MS Schippers już od ponad 50 lat opiera się na tym zamiłowaniu do hodowli. Nie szczędzimy wysiłku, żeby jak najlepiej służyć hodowcom. Staramy się usprawniać i optymalizować produkcję trzody. Pomimo zminimalizowania ilości antybiotyków, przyspieszamy wzrost zwierząt, zmniejszamy ich śmiertelność i zużycie paszy, poprawiamy stan zdrowia. Mamy jeszcze coś więcej; własną fermę testową z wdrożonym programem "Hy Care". Tam, na codzień stosujemy tę metodę i nasze środki zootechniczne, potwierdzając, że osiągnięcie dobrego wyniku przy znacznym ograniczeniu użycia antybiotyków jest możliwe. Stąd wziął się inny nasz slogan: „Naszym celem hodowla bez antybiotyków”.

  Zobacz więcej...
 • Kapica Agro Professional

  Od 2000 roku Kapica Agro Professional z powodzeniem funkcjonuje w sektorze rolnym. Profilem działalności jest doradztwo i dostarczenie klientom indywidualnych do potrzeb rozwiązań. Będąc współtwórcą i partnerem Akademii Zdrowej Racicy odpowiada za szkolenia i pokazy dla rolników. Kapica Agro Professional oferuje system rozwiązań kulawizny w stadzie bydła. Tę innowacyjną usługę wspiera szereg narzędzi jak ocena motoryki krów, diagnozowanie przyczyn zaburzeń motoryki, kąpiele racic, rowkowanie śliskich posadzek, wdrożenie programu profilaktycznej korekcji racic. Posiadając prestiżowy Holenderski Dyplom Funkcjonalnej Korekcji Racic zajmuje się szkoleniem z zakresu korekcji dla korektorów świadczących usługi, hodowców i pracowników gospodarstw. Dostarcza również na rynek polski profesjonalne a praktyczne poskromy do korekcji, jak również narzędzia i środki ochrony osobistej dla korektorów.

  Zobacz więcej...
 • Eldro

  Grupa ELDRO dostarcza i instaluje innowacyjne rozwiązania w zakresie profesjonalnego i kompleksowego wyposażania obiektów drobiarskich. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem renomowanej, holenderskiej firmy STIENEN. Świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, i jako jedyni na rynku opieramy te usługi na naszej autorskiej platformie IT.

  Zobacz więcej...
 • JDA

  JDA Produkcja Działy Specjalne S.C. to jeden z wiodących na polskim rynku producentów piskląt jednodniowych kurzych brojler. Założona w 2007 roku firma od początku wysoko stawiała sobie poprzeczkę, kładąc nacisk na najwyższą jakość oferowanych piskląt, silne zaplecze weterynaryjne oraz w pełni profesjonalną aparaturę. Wieloetapowe przygotowania i intensywna praca nad wdrożeniem najnowszych technologii oraz doborem w pełni wykwalifikowanego personelu w konsekwencji doprowadziły do pierwszego nakładu, który miał miejsce w listopadzie 2009 roku. Od tamtej pory JDA stale dba o konsekwentny progres na każdym etapie pracy – od zadbania o najlepsze warunki inkubacji jaj w aparatach lęgowych i klujnikowych, przez monitorowanie zdrowia piskląt, aż do nadzoru nad transportem. Skrupulatność w pracy oraz nieustanna kontrola produkcji i dystrybucji sprawiły, że JDA szybko zaznaczyło swoją pozycję wśród największych wylęgarni drobiu w Polsce.

  Zobacz więcej...
 • JOTAFAN

  Produkujemy: - Systemy ważenia drobiu oraz sterowania paszą, wodą i oświetleniem - Regulatory mikroklimatu w pomieszczeniach inwentarskich i przemysłowych, moduły rozszerzeń - Regulatory oświetlenia - Centrale alarmowe z powiadomieniem GSM - Czujniki temperatury, wilgotności i stężenia dwutlenku węgla - Energooszczędne oprawy świetlówkowe (dla standardowych świetlówek rurowych) z regulacją natężenia światła Oferujemy: - Doradztwo, projektowanie i wykonywanie elektronicznych urządzeń i systemów według indywidualnych wymagań Klienta, montaż i uruchamianie systemów ważenia drobiu.

  Zobacz więcej...
 • Biochem

  • Prebiotyki • Organiczne formy mikroelementów • Preparaty wiążące mykotoksyny • Emulgatory • Betaina • MPU, MPU dietetyczne • Preparaty zakwaszające • Serwis techniczny ds. produkcji pasz

  Zobacz więcej...
 • AdiFeed - Recepta na zdrowy wynik hodowlany

  Od ponad 10 lat współtworzymy polski rynek paszowy dbając, aby każdy nasz Klient poprawiał efektywność swojej hodowli. W swojej ofercie posiadamy opracowane we własnym centrum badawczo – rozwojowym ziołowe preparaty fitogeniczne przeznaczone dla drobiu, bydła i trzody chlewnej. Ich skuteczność została potwierdzona licznymi testami naukowymi i hodowlanymi. Oferujemy również wysokiej jakości dodatki paszowe renomowanych koncernów światowych tj. Adisseo, Lallemand, Phytobiotics.

  Zobacz więcej...
 • Avimedicus

  Avimedicus jest firmą o profilu drobiarskim założoną w roku 2004 przez lek.wet. Przemysława Skowrońskiego. Ideą powstania firmy była profesjonalna opieka weterynaryjna oraz zootechniczna w połączeniu z usługami dezynfekcyjnymi oraz laboratoryjnymi. Nasz zespół lekarzy, techników wet. oraz zootechników zajmuje się profilktyką i leczeniem oraz rozwiązywaniem problemów zdrowotnych na fermach drobiu, korzystając z wieloletnich doświadczeń oraz wsparcia renomowanych ośrodków naukowo-badawczych w Polsce i za granicą. Zapraszamy do współpracy.

  Zobacz więcej...
 • Corteva Agriscience

  Służymy idei rozwoju. Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi, szerokiej wiedzy i różnorodnym zasobom możemy zapewnić dobrobyt gospodarstwom rolnym i rolnikom na całym świecie, co sprzyja ogólnemu rozwojowi.

  Zobacz więcej...
 • Farmwet

  Farmwet jest firmą działającą od 27 lat na polskim rynku paszowym. Wprowadza najnowsze osiągnięcia w zakresie profilaktyki zdrowotnej zwierząt, łącząc najnowsze technologie z najstarszą tradycją. Kompleksowo dbamy o hodowle, by chronić zdrowie zwierząt wyłącznie naturalnymi sposobami.

  Zobacz więcej...
 • Kramp

  Kramp jest największym europejskim dostawcą części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Od 1951 r. wspieramy rolników i przedsiębiorców za pośrednictwem naszej sieci dealerów. Jesteśmy ich niezawodnym partnerem, oferującym niezawodną logistykę i szeroką ofertę – 500 tys. produktów, dostępnych w sklepie www.kramp.com, pośród których znajdują się marki własne: Kramp, Farma i Gopart.

  Zobacz więcej...
 • DanHatch Poland

  Grupa DanHatch jest europejskim liderem w produkcji jednodniowych piskląt brojlerowskich. DanHatch Poland S.A. jest profesjonalnym partnerem dla indywidualnych producentów oraz zintegrowanych przedsiębiorstw drobiarskich.

  Zobacz więcej...
 • Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka

  Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie jest jedynym pełnoprawnym reprezentantem środowiska hodowców bydła i producentów mleka w Polsce.

  Zobacz więcej...
 • SKOV A/S

  Skov - największy i najbardziej zaawansowany technicznie i technologicznie producent systemów wentylacji i zarządzania produkcją. Firma posiada ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji systemów wentylacyjnych, zapewniających optymalne warunki dla zwierząt, ludzi i środowiska. Dostarczamy najwyższej jakości podzespoły, kompletne systemy wentylacji dla ferm na terenie całego kraju. • Kompletne systemy wentylacji LPV- wentylacja z niskim poborem prądu dla kurników i chlewni • Kompletne systemy wentylacji kombi-tunel z padami chłodzącymi. • System kontroli produkcji: wagi ptaków, paszy, kamera 3D do ważenia tuczników • System zdalnego zarządzania produkcją po przez internet „Farm Online” • Modernizacja starych budynków, doposażanie w systemy chłodzenia, ogrzewania.

  Zobacz więcej...
 • De Heus

  De Heus to wiodący producent pasz dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych i biznesowych na polskim rynku paszowym.

  Zobacz więcej...
 • Plukon food group

  Plukon is a leading player in the European poultry meat market. We invest heavily in the development of animal husbandry systems.

  Zobacz więcej...
 • Kartzfehn

  Od 60 lat Kartzfehn oznacza najlepszą jakość i usługi w reprodukcji indyka. Produkujemy około 34 mln jaj lęgowych rocznie, co czyni nas jednym z wiodących dostawców w Europie. Co roku dostarczamy 23 mln piskląt indyczych, z których ponad 7 mln trafia do Polski. Kartzfehn Premium to wysokiej jakości pisklęta, badania, wsparcie i szkolenia klientów.

  Zobacz więcej...
 • AMT Quality

  Nasza firma powstała w 2012 roku, w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie jej założycielki dr inż. Agaty Skoczek (dawniej Piecuch). Zespół AMT-Quality składa się obecnie z kilku osób o wykształceniu związanym z naukami o zwierzętach i rolnictwem. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu różnych systemów zarządzania. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, projektowe, szkoleniowe i audytorskie w zakresie wdrożeń systemów zarządzania. Nasz profesjonalizm i skuteczność działania potwierdzają klienci, którzy dzięki wsparciu naszej firmy uzyskali wymagane certyfikaty. Jesteśmy ekspertami we wdrażaniu systemów jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego w rolnictwie oraz w branży paszowej.

  Zobacz więcej...
 • MICHAŁ

  Producent silosów paszowych, silosów zbożowych płaskodennych, z lejem wewnętrznym, z lejem zewnętrznym ,podnośników kubełkowych, przenośników ślimakowych, systemów załadunku i rozładunku oraz czyszczalni wstępnych.

  Zobacz więcej...
 • El-Inwest

  Profesjonalne, kompleksowe wyposażanie obiektów drobiarskich. Wyłączny przedstawiciel firmy Schulz Systemtechnik. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne.

  Zobacz więcej...
 • BioPoint

  Pasją BioPoint jest tworzenie i promowanie produktów alternatywnych wobec antybiotyków. Nasze starania na arenie międzynarodowej zostały docenione już w 44 krajach na całym świecie a to dopiero początek naszej przygody. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanym technologiom produkcji w 2017 roku wprowadziliśmy na rynek, unikalną w skali światowej, linię Bezantybiotykowych Rozwiązań BioPoint, które stanowią skuteczną i naturalną odpowiedź na aktualne problemy zdrowotne zwierząt.

  Zobacz więcej...
 • Indrol

  Firma Indrol powstała w 1991 roku . Obecnie dysponuje dwoma zakładami o zróżnicowanym charakterze produkcji . W zakładzie w Grodzisku Wielkopolskim mieści się nowoczesna , wysoce zautomatyzowana ubojnia i rozbiór indyka z możliwością uboju 3000 szt indyczki w ciągu godziny . Konfekcja elementów indyczych to specyfika zakładu w Rostarzewie. W 2017 roku ubojnia została zmodernizowana , co zwiększyło jej możliwości produkcyjne i umożliwiło znaczną poprawę jakości pozyskiwanego mięsa. Dzięki działaniom zmierzającym do poprawy jakości , możemy zdobywać coraz szersze rynki , dostarczając nasze produkty do zakładów przetwórstwa, hurtowni oraz na rynek HoReCa. Poszukując nowych rynków zbytu jednocześnie zabiegamy o współpracę z dostawcami gotowymi do długoterminowej partnerskiej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Hodowcy indyków dostarczający nam żywiec do produkcji mogą liczyć na terminowe odbiory indyków nowoczesnym transportem , możliwy załadunek maszynowy ekipą związaną z ubojnią , stabilne warunki finansowe i terminowe płatności , kontakt bezpośredni przedstawiciela ubojni podczas całego okresu odchowu i tuczu oraz wsparcie w dążeniu do poprawy jakości i lojalność , którą bardzo cenią sobie nasi dotychczasowi , długoletni dostawcy.

  Zobacz więcej...
 • Huvepharma

  Huvepharma to firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją kokcydiostatyków, enzymów paszowych, leków weterynaryjnych, a także weterynaryjnych surowców farmaceutycznych na terenie całego świata.

  Zobacz więcej...
 • Ew nutrition

  EW Nutrition jest dostawcą do przemysłu paszowego i premiksów w ponad 30 krajach. Naszymi klientami są również producenci preparatów mlekozastępczych oraz karmy dla zwierząt, weterynaria, firmy farmaceutyczne oraz firmy handlowe działające na rynku rolnym.

  Zobacz więcej...
 • ZWD Malec

  Firma specjalizująca się w sprzedaży piskląt jednodniowych brojlerów w oparciu o zintegrowany łańcuch technologiczny poczynając od zbóż będących komponentami mieszanek paszowych, poprzez odchów stad reprodukcyjnych, produkcję jaj wylęgowych na fermach własnych i kontraktacyjnych skończywszy na wylęgarni wyposażonej w maszyny Petersime i Viscon. Pisklęta produkowane przez ZWD Malec opatrzone są certyfikatami jakości zgodnymi z wymaganiami rynków brytyjskich, holenderskich, niemieckiego.

  Zobacz więcej...
 • Macrolab

  Rodzinna lecznica i nowoczesne akredytowane laboratorium weterynaryjne. Doświadczenie od 1973 roku. Wysoko wykwalifikowani lekarze. Gwarantujemy rzetelne i na najwyższym poziomie usługi: szeroko rozumianą opiekę nad stadami. Zapraszamy lekarzy i hodowców.

  Zobacz więcej...
 • Huvepharma

  Huvepharma to firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją kokcydiostatyków, enzymów paszowych, leków weterynaryjnych na terenie całego świata.

  Zobacz więcej...
 • DAN-KOSS

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Na polskim rynku znajdujemy się od 12 lat. Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą przygotowywaną specjalnie dla każdego klienta indywidualnego oraz firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie i możliwości pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta. Zajmujemy się importem prosiąt duńskich holenderskich, tuczem kontraktowym oraz skupem żywca. jako jedyna firma w Polsce prowadzimy sprzedaż prosiąt z PIGMARKETU. Jest to sklep z prosiętami, z którego każdy hodowca osobiście może wybrać prosięta. to hodowca decyduje o wadze prosiąt, dniu i porze dostawy. warchlaki są posegregowane, nie ma między nimi dużej rozbierzności wagowej. zwierzęta są wypoczęte i pod opieką weterynaryjną. Głównym celem naszej firmy jest oferowanie prosiąt o najwyższym statusie zdrowotnym, oraz bogatej oferty handlowej w przystępnych cenach. Nasza dewiza to solidność i wysoka jakość zleconego zamówienia. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas zleceń, są dla nas najcenniejsze i procentują dalszą współpracą .

  Zobacz więcej...
 • Gremur Agro

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem budynków drobiarskich w systemy: pojenia, karmienia, wentylacji, ogrzewania, schładzania i oświetlenia. Posiadamy własną, samodzielną flotę, dzięki czemu możemy zapewnić klientom terminowy transport zamówienia. Zapewniamy także profesjonalny montaż oraz kompleksowe usługi serwisowe, dysponujemy pełną gamą części zamiennych.

  Zobacz więcej...
 • JHJ

  JHJ Sp. z o.o. – polski producent probiotyków, dodatków paszowych, zakwaszaczy, mieszanek pasowych uzupełniających oraz preparatów do suchej dezynfekcji. JHJ produkuje w standardach i posiada certyfikaty: ISO9001, HACCP, GMP oraz GMP+.

  Zobacz więcej...
 • Biomin

  Jako firma zajmująca się żywieniem zwierząt, BIOMIN opracowuje i produkuje dodatki paszowe i premiksy oraz służy serwisem zapewniającym zwierzętom zdrowie oraz opłacalną ich produkcję. Nasze rozwiązania obejmują zarządzanie ryzykiem skażenia mikotoksynami oraz zastosowanie naturalnych promotorów wzrostu dla trzody chlewnej, drobiu, przeżuwaczy oraz akwakultury.

  Zobacz więcej...
 • Avi-Bio

  Avi-Bio to rodzinna firma, w której skład wychodzą dwa zakłady wylęgu drobiu oraz ferma reprodukcyjna. Stawiamy na wysoką jakość produkcji, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do inkubacji.

  Zobacz więcej...
 • Cobb

  Firma COBB Germany została założona w roku 1998, żeby produkować stada rodzicielskie Cobb na niemiecki i europejski rynek. Od 2005 roku dostarcza materiał rodzicielski do ponad 20 krajów Europy Wschodniej i Środkowej. Dzięki stałemu wzrostowi produkcji Cobb Germany stał się największym dostawcą Cobb’a w Europie. Dumą firmy jest zespół doskonałych specjalistów, lekarzy weterynarii i doradców, którzy pomagają naszym klientom w osiągnięciu najlepszych wyników ekonomicznych w hodowli najbardziej znanej w świecie rasy kur kierunku mięsnego.

  Zobacz więcej...
 • VHP

  Kompleksowe wyposażanie ferm drobiu. Systemy: - zadawania paszy - pojenia - wentylacji - grzewcze i schładzania - gniazd automatycznych - składowania paszy - sortowania i pakowania jaj - sterowania

  Zobacz więcej...
 • Arntjen

  Oferta firmy obejmuje produkty związane z budową i wyposażeniem nowoczesnych obór dla bydła. System produkcji stosowany w firmie Arntjen spełnia wszystkie wymagane normą PN EN 1090 kryteria - posiadamy certyfikat potwierdzający pozytywną ocenę zgodności i uprawniający nas do oznaczania towarów znakiem

  Zobacz więcej...